L77DB25SAJ4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 394
Datablad
I lager: 3
I lager: 0
Bilden för L77DB25SAJ4 är inte tillgänglig
L77DB25SAJ4
DigiKeys produktnummer
L77DB25SAJ4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DB25SAJ4
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C