L77DB25SF179
L77DB25SF179
L77DB25SF179
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DB25SF179
DigiKeys produktnummer
L77DB25SF179-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DB25SF179
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77DB25SF179 Modeller
Kategori
Terminering
Trådlindning
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C