D37P13A4GX00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 41
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D37P13A4GX00LF
D37P13A4GX00LF
D37P13A4GX00LF
DigiKeys produktnummer
609-5881-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P13A4GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D37P13A4GX00LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C