L717SDC37P1ACH3F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
L717SDC37P1ACH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P1ACH3F
DigiKeys produktnummer
L717SDC37P1ACH3F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37P1ACH3F
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37P1ACH3F Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C