L717SDC37P1ACH3FC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 157
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 26
I lager: 0
I lager: 49
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDC37P1ACH3FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P1ACH3FC309
DigiKeys produktnummer
L717SDC37P1ACH3FC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37P1ACH3FC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37P1ACH3FC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C