D37P13B6GX00LF
DigiKeys produktnummer
D37P13B6GX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P13B6GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D37P13B6GX00LF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polyester
Arbetstemperatur
-55°C-125°C