L717SDC37PA4CH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37PA4CH3F
DigiKeys produktnummer
L717SDC37PA4CH3F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDC37PA4CH3F
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L717SDC37PA4CH3F Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Spänningsvärde
250V
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C