L177SDA15SA4CH3R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
I lager: 131
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDA15SA4CH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDA15SA4CH3R
DigiKeys produktnummer
L177SDA15SA4CH3R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDA15SA4CH3R
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L177SDA15SA4CH3R Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C