D15S13A4PX00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
D15S13A4PX00LF
DigiKeys produktnummer
D15S13A4PX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S13A4PX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D15S13A4PX00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Termoplast
Arbetstemperatur
-55°C-125°C