D15S13A4GV00LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 38
D15S13A4GV00LF_View2
D15S13A4GV00LF
D15S13A4GV00LF
D15S13A4GV00LF
DigiKeys produktnummer
609-1495-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S13A4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D15S13A4GV00LF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C