D15S13A6GL00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
D15S13A6GL00LF
DigiKeys produktnummer
D15S13A6GL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D15S13A6GL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D15S13A6GL00LF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C