151033RS03000 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 732-5013-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 151033RS03000 |
Beskrivning | LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Röd 621nm LED-indikation - diskret 2V Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 151033RS03000 Modeller |
Kategori | Linsstorlek Diam. 3,00mm |
Tillv. | Spänning - fram (Vf) (Typ) 2V |
Serie | Ström - test 20mA |
Förpackning Bulk | Visningsvinkel 30° |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Färg | Våglängd - dominant |
Konfiguration Standard | Våglängd - topp 628nm |
Linsfärg Färglös | Inkapsling/låda Radial |
Linstransparens Clear | Leverantörens enhetsförpackning |
Millicandela-märkning | Höjd (max) 5,55mm |