Y402310K0000B9W är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
VPG Foil Resistors
I lager: 0
Datablad
I lager: 99
10 kOhms ±0,1% 0,3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Fuktbeständig, icke-induktiv Metallfolie
Y402310K0000B9W
DigiKeys produktnummer
Y402310K0000B9W-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Y402310K0000B9W
Beskrivning
RES SMD 10K OHM 0.1% 0.3W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
Y402310K0000B9W Modeller
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig, icke-induktiv
Tillv.
Temperaturkoefficient
±0,2ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Tråg
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,062" (3,20 x 1,57mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,025" (0,64mm)