VJ1825Y104KBBAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
KEMET
0.1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)