VJ1825Y104JBEAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1825Y104JBEAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1825Y104JBEAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1825
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±5% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
EDA-/CAD-modeller
VJ1825Y104JBEAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,252" (4,65 x 6,40mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)