VJ1825Y104KBEAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1825 (metrisk 4564)
VJ1825Y104KBEAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ1825Y104KBEAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1825Y104KBEAT4X
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1825
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1825Y104KBEAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1825 (metrisk 4564)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,183" x B 0,252" (4,65 x 6,40mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)