VJ0805G335KXYRW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 1 123
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 5 185
Datablad
Direkt
KEMET
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 168
Uppgradering
KEMET
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
3.3 µF ±10% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
VJ0805G335KXYRW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0805G335KXYRW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805G335KXYRW1BC
Beskrivning
CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805G335KXYRW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)