VJ0805G335KXYTW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805G335KXYTW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0805G335KXYTW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0805G335KXYTW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805G335KXYTW1BC
Beskrivning
CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µF ±10% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
VJ0805G335KXYTW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)