595D686X0020D2T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 160
Datablad
I lager: 8 039
I lager: 41
KEMET
I lager: 726
KEMET
I lager: 896
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 190mOhm
595D686X0020D2T
DigiKeys produktnummer
595D686X0020D2T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
595D686X0020D2T
Beskrivning
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
595D686X0020D2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
190mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,169" (7,50 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
20 V