TR3D686M020C0150 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 490
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 160
I lager: 8 039
I lager: 41
Direkt
KEMET
Direkt
KYOCERA AVX
Uppgradering
KEMET
I lager: 726
68 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm
TR3D686M020C0150
DigiKeys produktnummer
TR3D686M020C0150-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D686M020C0150
Beskrivning
CAP TANT 68UF 20% 20V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D686M020C0150 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
20 V