TAJD686M020RNJ är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 341
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Direkt
Vishay Sprague
Direkt
KEMET
I lager: 191
Vishay Sprague
I lager: 160
I lager: 41
KEMET
I lager: 726
I lager: 896
68 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 400mOhm