595D477X96R3D2T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
I lager: 732
I lager: 332
I lager: 885
I lager: 84
470 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 130mOhm
595D477X96R3D2T
DigiKeys produktnummer
595D477X96R3D2T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
595D477X96R3D2T
Beskrivning
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
595D477X96R3D2T Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
130mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,169" (7,50 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
6.3 V