592D477X96R3D2T20H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Sprague
I lager: 7 328
Vishay Sprague
I lager: 732
Datablad
I lager: 0
I lager: 332
I lager: 885
I lager: 84
I lager: 874
KEMET
470 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 100mOhm
592D477X96R3D2T20H
DigiKeys produktnummer
592D477X96R3D2T20H-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
592D477X96R3D2T20H
Beskrivning
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
592D477X96R3D2T20H Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,169" (7,50 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
6.3 V