593D157X96R3D2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
I lager: 548
Similar
I lager: 477
Similar
I lager: 858
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 125mOhm
593D157X96R3D2TE3
DigiKeys produktnummer
593D157X96R3D2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
593D157X96R3D2TE3
Beskrivning
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
593D157X96R3D2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
125mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
6.3 V