TR3D157K6R3C0075 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 109
Datablad
I lager: 0
Similar
I lager: 477
Similar
I lager: 858
150 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (metrisk 7343) 75mOhm
TR3D157K6R3C0075
DigiKeys produktnummer
TR3D157K6R3C0075-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3D157K6R3C0075
Beskrivning
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2917
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3D157K6R3C0075 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
75mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
6.3 V