293D336X0004C2TE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
KYOCERA AVX
Similar
KYOCERA AVX
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2312 (metrisk 6032) 1,8Ohm
293D336X0004C2TE3
DigiKeys produktnummer
293D336X0004C2TE3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
293D336X0004C2TE3
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 4V 2312
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
293D336X0004C2TE3 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,8Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,110" (2,79mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
C
Spänning - märkt
4 V