TAJW336M006RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Sprague
KEMET
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (metrisk 6032) 1,8Ohm
TAJW336M006RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJW336M006RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJW336M006RNJ
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 2312
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJW336M006RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,8Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
W
Spänning - märkt
6.3 V