293D336X9004C2TE3 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 293D336X9004C2TE3-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 293D336X9004C2TE3 |
Beskrivning | CAP TANT 33UF 10% 4V 2312 |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2312 (metrisk 6032) 1,8Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 293D336X9004C2TE3 Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 1,8Ohm |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Inkapsling/låda 2312 (metrisk 6032) |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,110" (2,79mm) |
Tolerans ±10% | Tillverkarens storlekskod C |
Spänning - märkt 4 V | Egenskaper General Purpose |