TAJW336M004RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 1 799
Vishay Sprague
33 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 4 V 2312 (metrisk 6032) 600mOhm
TAJW336M004RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJW336M004RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJW336M004RNJ
Beskrivning
CAP TANT 33UF 20% 4V 2312
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJW336M004RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
600mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
2312 (metrisk 6032)
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,126" (6,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
W
Spänning - märkt
4 V