199D226X9050F6V1E3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 109
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V Radial
199D226X9050F6V1E3
DigiKeys produktnummer
718-1167-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9050F6V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 50V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
43 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X9050F6V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,378" diam. (9,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,748" (19,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
50 V