199D226X0010C6V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Similar
Datablad
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 10 V Radial
199D226X0010C6V1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X0010C6V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X0010C6V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 10V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X0010C6V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,458" (11,64mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
10 V