199D226X0050F6V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 50 V Radial
199D226X0050F6V1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X0050F6V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X0050F6V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 50V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X0050F6V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,378" diam. (9,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,748" (19,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
50 V