199D226X0016D6V1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 16 V Radial
199D226X0016D6V1
DigiKeys produktnummer
199D226X0016D6V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X0016D6V1
Beskrivning
CAP TANT 22UF 20% 16V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X0016D6V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,498" (12,66mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
16 V