1.5KE91CA-E3/54 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Comchip Technology
Comchip Technology
YAGEO
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
125V Klämma 12A Ipp TVS - dioder Genomgående hål 1,5KE
1.5KE91CA-E3/54
DigiKeys produktnummer
1.5KE91CA-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE91CA-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE91CA-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 77.8VWM 125VC 1.5KE
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
77,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
86,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
125V