1.5KE91CA/B
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE91CA/BCT-ND - Remsbit (CT)
13-1.5KE91CA/BTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE91CA/B
Beskrivning
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125V Klämma 12,2A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
77,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
86,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
125V