1.5KE91CA/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 1 000
Datablad
125V Klämma 12,2A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE91CA/TR13
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE91CA/TR13TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE91CA/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
125V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,2A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
77,8V
Spänning - genombrott (min)
86,5V