K222M15X7RH53K2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
Similar
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
2200 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K222M15X7RH53K2
DigiKeys produktnummer
K222M15X7RH53K2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K222M15X7RH53K2
Beskrivning
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K222M15X7RH53K2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)