K222J20C0GH53L2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Similar
KEMET
I lager: 544
KEMET
TDK
TDK
Murata Electronics
I lager: 695
Murata Electronics
2200 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K222J20C0GH53L2
DigiKeys produktnummer
K222J20C0GH53L2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K222J20C0GH53L2
Beskrivning
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K222J20C0GH53L2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)