K222K10X7RH53L2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 38 768
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
KEMET
TDK
2200 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K222K10X7RH53L2
DigiKeys produktnummer
K222K10X7RH53L2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K222K10X7RH53L2
Beskrivning
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K222K10X7RH53L2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,205" (5,20mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)