K102M15X7RH5UH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
Similar
Similar
1000 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K102M15X7RH5UH5
DigiKeys produktnummer
K102M15X7RH5UH5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K102M15X7RH5UH5
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K102M15X7RH5UH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)