K102M15X7RL5UH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
1000 pF ±20% 500V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K102M15X7RL5UH5
DigiKeys produktnummer
K102M15X7RL5UH5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K102M15X7RL5UH5
Beskrivning
CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K102M15X7RL5UH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)