1C20X7R223K100B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 125
I lager: 661
I lager: 340
I lager: 117
I lager: 750
I lager: 199
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
1C20X7R223K100B
DigiKeys produktnummer
1C20X7R223K100B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1C20X7R223K100B
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1C20X7R223K100B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)