C330C223K1G5TA
DigiKeys produktnummer
399-14059-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C223K1G5TA
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 10% 100V C0G RAD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
C330C223K1G5TA Modeller
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar
Arbetstemperatur
-55°C-125°C