K223K15X7RH53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
KEMET
KEMET
TDK
TDK
I lager: 453
I lager: 896
I lager: 215
Murata Electronics
Murata Electronics
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K223K15X7RH53H5
DigiKeys produktnummer
K223K15X7RH53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K223K15X7RH53H5
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K223K15X7RH53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)