K223K20X7RL53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
Similar
KYOCERA AVX
0.022 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K223K20X7RL53H5
DigiKeys produktnummer
K223K20X7RL53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K223K20X7RL53H5
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 500V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K223K20X7RL53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,299" (7,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)