RTE24005F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Ny produkt
Bilden för RTE24005F är inte tillgänglig
RTE24005F
DigiKeys produktnummer
1111-RTE24005F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RTE24005F
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) 5VDC Spiral Genomgående hål
EDA-/CAD-modeller
RTE24005F Modeller
Aktiveringsnivå spänning
3,5VDC
Frigöringsnivå spänning
0,5VDC
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktklassning (ström)
8 A
Switchspänning
400VAC - Max..
Spolström
80.6 mA
Spolresistans
62 Ohms