JMAWDG-18XP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Ny produkt
Bilden för JMAWDG-18XP är inte tillgänglig
JMAWDG-18XP
DigiKeys produktnummer
1111-JMAWDG-18XP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMAWDG-18XP
Beskrivning
LOW SIGNAL RELAYS-PCB JMAWDG-18X
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kategori
Egenskaper
Diod
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Aktiveringsnivå spänning
10,5VDC
Frigöringsnivå spänning
0,91VDC
Spolspänning
18VDC
Frånslagstid
4 ms
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Kontaktklassning (ström)
1 A
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Grad
Military
Spolström
20.5 mA
Godkännande
MIL-R-39016/15
Spolresistans
880 Ohms