JMACD-18XP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
Ny produkt
Bilden för JMACD-18XP är inte tillgänglig
JMACD-18XP
DigiKeys produktnummer
1111-JMACD-18XP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMACD-18XP
Beskrivning
JMACD-18XP = M39016/15-080P
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Aktiveringsnivå spänning
10,5VDC
Frigöringsnivå spänning
0,91VDC
Spolspänning
18VDC
Kontaktklassning (ström)
1 A
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolström
20.5 mA
Spolresistans
880 Ohms