JMACD-18XL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Ny produkt
Bilden för JMACD-18XL är inte tillgänglig
JMACD-18XL
DigiKeys produktnummer
1111-JMACD-18XL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMACD-18XL
Beskrivning
LOW SIGNAL RELAYS-PCB JMACD-18XL
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kategori
Spoltyp
Ej låsande
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Egenskaper
Diod
Aktiveringsnivå spänning
10,5VDC
Frigöringsnivå spänning
0,91VDC
Spolspänning
18VDC
Kontaktklassning (ström)
1 A
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolström
20.5 mA
Spolresistans
880 Ohms