FN3025HP-10-71 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 8
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 15
I lager: 14
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
FN3025HP-10-71
DigiKeys produktnummer
817-1117-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3025HP-10-71
Beskrivning
LINE FILTER 10A CHASSIS MOUNT
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström
10 A
Tillverkare
Frekvens - drift
DC-60 Hz
Förpackning
Tråg
Godkännande myndighet
CSA, ENEC, UR
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Monteringstyp
Chassimontering
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
300 V
Basproduktens nummer
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
520 V